piątek, 28 listopada 2014

Idealne pomysły na prezent? - DaWanda

Haha! Znów mnie macie! Post dziś, bo wczoraj byłam na koncercie w Żaczku :D Warto było, oj warto!
Ale wracam do pracy xD

DaWanda to niemiecki portal internetowy, wymyślony po to, by w jednym miejscu złączyć i udostępnić do sprzedaży produkty wielu małych i śrdenich wytwórców czy projektantów.

O niemieckim sklepie nie będę się wypowiadać z wiadomych przyczyn :P Na szczęście polska filia DaWandy (w Warszawie) ma się bardzo dobrze :)


Wolę ten sklep od Decobaazar, gdyż można tu znaleźć więcej tańszych ofert, co dla jednych wiąże się z oszczędnością, ale dla drugich z większą ilością stron do przeszukania. Chociaż, jak mówi pewna stara Księga, ,,szukajcie, a znajdziecie!" :)


Aktualnie, do 8 grudnia trwa świąteczna promocja. Codziennie będą promowane produkty w co najmniej 3 głównych kategoriach. Wszystkie biorące udział butiki i produkty zostaną odpowiednio oznaczone gwiazdką. Klienci będą mieli możliwość zakupienia produktów z 12% rabatem na cenę produktu.

Lubię poszukiwać oryginalnych prezentów pod choinkę w miejscach, gdzie nie spotkam się z produktem wytwarzanym na masową skalę. Poniżej podrzucam Wam kilka moich propozycji z DaWandy:


kubki - 33 zł - SzyteMalowane - dla pary


notatnik - 14,90 zł - SpodLady - dla taty

kolczyki - (patrząc od góry) 20,23 zł każde; 4,84 zł i 5,60 zł - dla mamy, cioci lub siostry

torba - 20,79 zł - dla przyjaciółki :)

kolczyki - 10,56 zł, opaska - 13 zł i pierścionek - 7,04 zł
dla siebie ! <3

Polecam także facebook DaWanda Polska :)

Życzę Wam miłych przygotowań do Świąt! :)
A wy gdzie szukacie prezentów dla najbliższych?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz