piątek, 19 grudnia 2014

Jeszcze nie zagłosowałeś? - Top Wszech Czasów

Trójkowy Top Wszech Czasów to klasyka, legenda, przyjemność słuchanie doskonałej muzyki wybranej przez fanów - dla fanów. Dla wytrwałych. Bo dla niektórych słuchanie radia przez 9 - 10 godzin non stop wydaje się absurdem.

Zdaję sobie sprawę, że niedowiarków jednym postem nie przekonam, więc gorąco zachęcam Was biernego i czynnego udziału w Topie Wszech Czasów. Jak to zrobić:

1. Zagłosuj na 50 piosenek.
2. Słuchaj radia.
3. Jeśli nie możesz słuchać radia, polub Trojkowy Top Wszech Czasów na Facebooku i bądź na bieżąco:)

JAK ZREALIZOWAĆ KROK PIERWSZY:
Wbrew pozorom nie jest prosty. No bo jak wybrać 50 piosenek spośród tysięcy? Trzeba mieć taktykę. Bo można nie mieć już głosów przy literze F. Wiem, że głosuję na swoje polskie ulubione kawałki podczas głosowania na Polski To Wszech Czasów, więc w grudniu obieram inną metodę. W pierwszej kolejności głosuję na zagraniczne zespoły i wykonawców, których słucham. Później na polskich. Na nic więcej nie starcza głosów.

Zagłosować należy ze strony lp3.polskieradio.pl klikając przycisk ,,TOP WSZECH CZASÓW" :Następnie otwiera nam się lista wszystkich utworów, gdzie bez głosowania można sprawdzić na kogo możemy oddać swój głos.


Potem klikamy różowe ,,Głosuj" i po zalogowaniu możemy głosować. Każdy użytkownik ma jednorazowe 50 głosów do wykorzystania.

W tym roku zostałam zaskoczona. po kawałkach na literę J zostało mi 20 głosów. Niedobrze. Dobrnęłam jakoś dość zadowolona do końca listy, głosują m. in. na : Archive, Beatlesów, Coldplay, Editors, Franza Ferdinanda, Gorillaz, Jamiroquai...

Niestety, zabrakło miejsca na Tori Amos, U2, The White Stripes i The Who, więc jeśli możecie - zagłosujcie za mnie!

Ta lista to też świetna historia muzyki rozrywkowej. Zachęcam Was do głosowania, słuchania Trójki, a także zajrzenia na notowania z poprzednich lat :)


Głosujemy do 30 grudnia do 12:00. Wyniki w Nowy Rok na antenie PR III :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz