poniedziałek, 1 grudnia 2014

Niech rękodzieło połączy Polskę - akcja DaWandy

W ostatni piątek pisałam wam o sklepie DaWanda Polska, dziś chciałabym zainteresować was akcją ,,DIY - zrób to sam na święta", organizowaną przez DaWandę i jej partnerów.


Co prawda, na zarejestrowanie się przez twórców nie ma już czasu (tydzień zaczyna się dzisiaj), ale wszyscy chcący wziąć udział w warsztatach mają jeszcze ku temu okazję :)

Tydzień Do It Yourself (Zrób to sam) już po raz czwarty będzie chciał zachęcić ludzkość do wykonywania i pakowania prezentów samodzielnie. 

Do akcji może przyłączyć się każdy twórca oraz osoby, które szukają inspiracji i chcą spędzić ciekawie czas na tworzeniu biżuterii, dekoracji czy elementów garderoby. Warsztaty odbywają się w pracowniach projektantów w całej Polsce oraz w centrach artystycznych czy domach kultury.


Na tej stronie możecie sprawdzić co dzieje się w waszym województwie w ramach Tygodnia DIY.

PS A dla osób, które kiedykolwiek w prezencie otrzymały niechciane książki lub kupiły egzemplarze, których nie chcą dłużej trzymać na swoich półkach mam akcję organizowaną przez Wojewódzką Bibliotekę w Krakowie przy ulicy Rajskiej:Zaraz po prawej stronie (wchodząc do Biblioteki) stoi taka oto tablica z przygotowanym pudełkiem, gdzie można wrzucić niechciane książki, naturalnie w dobrym stanie :)

Miłego dnia! :)
Mój facebook - <klik>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz