sobota, 27 lutego 2016

Społeczność przeciwników E-składników - Zdrowy Szop


Krótko, zwięźle i na temat. Zapraszam na notkę o stronie dla tych, którzy są zainteresowani zdrowym odżywianiem lub chcieliby podszkolić się w tej dziedzinie. W łatwy, szybki i darmowy sposób.
Strona, o której mówię to ZdrowySzop. Powstała z inicjatywy ludzi zainteresowanych składami produktów żywnościowych, w myśl hasła: ,,Wiem, co jem". Zadaniem serwisu jest bycie swego rodzaju ,,bankiem etykiet", wraz z oceną produktu. Skalę określają zwroty:  ekologiczny /zdrowy/ obojętny /podejrzany /niezdrowy.Oczywiście oceny te nie są wyssane z palca. Wystawiane są na podstawie informacji z etykiet i wiedzy na temat e-składników, czyli aromatów, barwników, substancji konserwujących, utwardzaczy i słodzików.

Nie brzmi smacznie, prawda? 
Dlatego warto korzystać z tej strony w domu lub z aplikacji (nawet w sklepie). Zdrowy Szop poszukuje także użytkowników, którzy mogą dzięki dodawaniu produktów zarobić trochę grosza :) A wszystkich zachęca do uzupełniania składów już widniejących towarów lub dołączania kolejnych.
Instrukcję znajdziecie na stronie.
Przed dodaniem sprawdźcie najpierw w wyszukiwarce, czy już nie widnieje na stronie. Jeśli nie - do dzieła!

Zdrowy Szop (oprócz uroczej nazwy) to także miejsce do wystawiania konsumenckich opinii, baza e-dodatków czy witryna z ciekawymi artykułami. Mnie ostatnio zainteresował ten: klik!

Strona jest klarowna i estetyczna, filtry precyzują wyniki wyszukiwania. Szop ciągle się rozrasta i rozwija, ale Wasza aktywność potrzebna jest już teraz!

Brakuje wielu polskich firm. Jest Piątnica, Bakoma, Mlekovita - ale mają zdecydowanie szerszy asortyment. Brakuje produktów firm Sante, Melvit, Wawel, a co dopiero lokalnych producentów. 
Sprawdźcie swoje lodówki, porównajcie je z bazą - może akurat czegoś nie ma? Produkty własnych marek supermarketowych też się liczą.

Mam nadzieję, że zaprzyjaźnicie się ze Zdrowym Szopem.
Zapraszam na ich facebunia: https://www.facebook.com/zdrowyszop/
Do następnego,
Paulina

Dołącz do mnie na Facebooku: klik
Kod -10% nadal aktualny: klik

2 komentarze:

  1. Dziękujemy za miłe słowa i zainteresowanie naszym portalem. To nasza misja :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Panie Romanie, również dziękuję i pozdrawiam!

      Usuń